Ole hyvä ja valitse vastaava automalli, jotta voit tarkistaa osan sopivuuden
KAVO PARTS CP-9812 Kytkinpaketti Ssangyong Rexton II ilman irroitinlaakeria
- Korvaava tuote / korvaava tiedote 2: ilman irroitinlaakeria
- Napaprofiili: 24,3 x 22
- Kitkapinta-ulkoläpimitta [mm]: 240
- Tuotenumero: CP-9812
- Meidän hintamme: 222,50 €
- Tuotemerkki: KAVO PARTS
- EAN numero: 8715616191845
- Tila: Täysin
Hinta sis. ALV 25.5%
Kytkinpaketti KAVO PARTS CP-9812 yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
| Automallit | Ssangyong Rexton II |
| Moottorit | 2.9 TD |
| Moottorin teho (hevosvoimina) | 120 hv |
| Teho (kilowatteina) | 88 kW |
| Valmistusvuosi | 2002-2006 |
| Valmistajan tuotenumero | CP-9812 |
| OE-osanumero(t) |
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: KAVO PARTS Kytkinpaketti CP-9812?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
KAVO PARTS CP-9812: suositut artikkelit
Haluaisitko lisätietoa osasta KAVO PARTS Kytkinpaketti?
Lue Kytkinpaketti CP9812 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €