Ole hyvä ja valitse vastaava automalli, jotta voit tarkistaa osan sopivuuden
MOTAQUIP LVFF748 Polttoainesuodatin Suodatinpanos, Diesel
- Suodatintyyppi: Suodatinpanos
- Polttoaine: Diesel
- Korkeus (mm): 96
- Läpimitta [mm]: 74, 68
- Sisäläpimitta [mm]: 17
- Tuotenumero: LVFF748
- Meidän hintamme: 22,40 €
- Tuotemerkki: MOTAQUIP
- EAN numero: 5056025227965
- Tila: Täysin
OE Viitenumerot alkuperäisosien mukaisina:

Täysin vastaavat tuotteet
Polttoainesuodatin MOTAQUIP LVFF748 yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
Automallit | Mokka / Mokka X (J13); Chevrolet Aveo T300; Mokka J13; Chevrolet Trax; Chevrolet Aveo Sedan |
Moottorit | 1.6 CDTI 4x4; 1.6 CDTI; 1.7 CDTI 4x4; 1.7 CDTI; 1.3 D; 1.6 CDTi 4x4; 1.6 CDTi; 1.6 D AWD; 1.6 D; 1.7 TD AWD; 1.7 TD |
Moottorin teho (hevosvoimina) | 75-136 hv |
Teho (kilowatteina) | 55-100 kW |
Valmistusvuosi | 2011-2025 |
Valmistajan tuotenumero | LVFF748 |
OE-osanumero(t) | 96896403, 818013 |
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: MOTAQUIP Polttoainesuodatin LVFF748?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
MOTAQUIP LVFF748: suositut artikkelit
Haluaisitko lisätietoa osasta MOTAQUIP Polttoainesuodatin?
Lue Polttoainesuodatin LVFF748 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €
Viimeksi katsotut tuotteet
- OPEL Mokka / Mokka X (J13) Polttoainesuodatin
- Chevrolet Aveo T300 Polttoainesuodatin
- Mokka J13 Polttoainesuodatin
- Chevrolet Trax Polttoainesuodatin
- Chevrolet Aveo Sedan Polttoainesuodatin
- OPEL MOKKA Polttoainesuodatin
- CHEVROLET AVEO Polttoainesuodatin
- VAUXHALL MOKKA / MOKKA X Polttoainesuodatin
- CHEVROLET TRAX Polttoainesuodatin