Pahoittelumme mutta tämä osa ei sovi autoosi, valitse vain sopivia tuotteita autollesi.
ZF LENKSYSTEME 2847 001 Ohjaustehostimen pumppu Audi A4 8h Hydraulinen, Siipikennopumppu
- Pumpputyyppi: Siipikennopumppu
- Vaihto-osa
- Käyttö: Hydraulinen
- Tuotenumero: 2847 001
- Meidän hintamme: 316,85 €
- Tuotemerkki: ZF LENKSYSTEME
- EAN numero: 4047592003442
- Tila: Uudelleenvalmistettu
Hinta sis. ALV 25.5%
OE Viitenumerot alkuperäisosien mukaisina:

Ohjaustehostimen pumppu ZF LENKSYSTEME 2847 001 yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
Automallit | Audi A4 8h |
Moottorit | 2.5 TDI |
Moottorin teho (hevosvoimina) | 163 hv |
Teho (kilowatteina) | 120 kW |
Valmistusvuosi | 2002-2005 |
Valmistajan tuotenumero | 2847 001 |
OE-osanumero(t) | 8H0 145 155 |
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: ZF LENKSYSTEME Ohjaustehostimen pumppu 2847 001?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
Haluaisitko lisätietoa osasta ZF LENKSYSTEME Ohjaustehostin pumppu?
Lue Ohjaustehostimen pumppu 2847001 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €
Viimeksi katsotut tuotteet
