Ole hyvä ja valitse vastaava automalli, jotta voit tarkistaa osan sopivuuden
SWAG 50 91 9608 Tiiviste, öljypohja Kumi
- Materiaali: Kumi
- Paino [kg]: 0,081
- Tuotenumero: 50 91 9608
- Meidän hintamme: 21,99 €
- Tuotemerkki: SWAG
- EAN numero: 4044688196088
- Valmistusvuosi alkaen: Ominaisuudet vaihtelevat automallista riippuen.
- Tila: Täysin
OE Viitenumerot alkuperäisosien mukaisina:
SWAG – YOUR WAY. YOUR CHOICE.
SWAG on bilstein-ryhmän tuotemerkki, joka toimittaa tarkasti sopivia varaosia alkuperäislaatuisina – eurooppalaisten ajoneuvojen luotettaviin korjauksiin. Laajan tuotevalikoimansa ja innovatiivisten ratkaisujensa ansiosta SWAG tuo turvallisesti modernia liikkuvuutta huomisen kaduille.
Tiiviste, öljypohja SWAG 50 91 9608 yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
| Automallit | Ford Fiesta Mk3; Ford Sierra Sedan; Ford Sierra MK2; Ford Escort GAF; Escort 6 (GAL; AAL; ABL); Ford Escort mk4 Cabriolet; Ford Escort MK6; Fiesta Mk4 (J3S; J5S); Ford Escort VII Farmari; Escort 5 (AAL; ABL); Ford Escort MK7 Cabriolet; ESCORT 7 (GAL; AFL); Sierra Mk2 Farmari (BNG); Ford Escort MK6 Cabriolet; ORION 3 (GAL); Ford Escort AVL; Escort 5 (ANL); Ford Escort VI Sedan; Escort Express '91 (AVF); Ford Escort 6 |
| Moottorit | 1.4; 1.6 XR2i; 1.6 Turbo; 1.6; 1.6 i; 1.8; 1.6 Turbo RS; 1.6 XR3i; 1.4 i |
| Moottorin teho (hevosvoimina) | 70-132 hv |
| Teho (kilowatteina) | 51-97 kW |
| Valmistusvuosi | 1985-2000 |
| Valmistajan tuotenumero | 50 91 9608 |
| OE-osanumero(t) | 6 166 108, 6 140 090, 88SM6710AA, 83SM6710AA |
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: SWAG Tiiviste, öljypohja 50 91 9608?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
Haluaisitko lisätietoa osasta SWAG Tiiviste, öljypohja?
Lue Tiiviste, öljypohja 50919608 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €
Viimeksi katsotut tuotteet
ACKOJA A70-0765 Kansi, öljysuodatinpesä
Ø: 83 mm
- Ford Fiesta Mk3 Öljypohjan tiiviste
- Ford Sierra Sedan Öljypohjan tiiviste
- Ford Sierra MK2 Öljypohjan tiiviste
- Ford Escort GAF Öljypohjan tiiviste
- FORD Escort Mk6 Hatchback (GAL, AAL, ABL) Öljypohjan tiiviste
- Ford Escort mk4 Cabriolet Öljypohjan tiiviste
- FORD FIESTA Öljypohjan tiiviste
- FORD SIERRA Öljypohjan tiiviste
- FORD ESCORT Öljypohjan tiiviste