Ole hyvä ja valitse vastaava automalli, jotta voit tarkistaa osan sopivuuden
SWAG 85 10 8240 Tunnistin, nokka-akselin ajoitus
- Liittimiä: 3
- Paino [kg]: 0,02
- Tuotenumero: 85 10 8240
- Meidän hintamme: 27,49 €
- Tuotemerkki: SWAG
- EAN numero: 4054228082405
- Asennuspuoli: Ominaisuudet vaihtelevat automallista riippuen.
- Tila: Täysin
Hinta sis. ALV 25.5%
OE Viitenumerot alkuperäisosien mukaisina:
Täysin vastaavat tuotteet
goCORE GCC9460127 Tunnistin, nokka-akselin ajoitus
Hall-anturi
SWAG – YOUR WAY. YOUR CHOICE.
SWAG on bilstein-ryhmän tuotemerkki, joka toimittaa tarkasti sopivia varaosia alkuperäislaatuisina – eurooppalaisten ajoneuvojen luotettaviin korjauksiin. Laajan tuotevalikoimansa ja innovatiivisten ratkaisujensa ansiosta SWAG tuo turvallisesti modernia liikkuvuutta huomisen kaduille.
Tunnistin, nokka-akselin ajoitus SWAG 85 10 8240 yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
| Automallit | CIVIC 8 Hatchback (FN; FK); Honda Jazz gd; Honda Civic eu7; Honda CR-V II; Honda Accord CL7; FR-V (BE); CIVIC 8 (FD; FA); Honda Accord 7 Tourer; Civic 7 Limousine (ES; ET); Honda Stream 1 |
| Moottorit | 2.0 i-VTEC Type R; 1.4; Type R; 1.4 iDSI; 1.4 LX Flex; 1.5; 1.3 iDSi; 2.0 i Sport; 2.0 Type-R; 2.0; 2.4; 1.3 IMA; 2.0 16V |
| Moottorin teho (hevosvoimina) | 80-241 hv |
| Teho (kilowatteina) | 59-177 kW |
| Valmistusvuosi | 2001-2026 |
| Valmistajan tuotenumero | 85 10 8240 |
| OE-osanumero(t) | 37510-PNB-003, 37510-PNA-003 |
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: SWAG Tunnistin, nokka-akselin ajoitus 85 10 8240?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Haluaisitko lisätietoa osasta SWAG Nokka Akselin Anturi?
Lue Tunnistin, nokka-akselin ajoitus 85108240 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €
Viimeksi katsotut tuotteet
RIDEX 3229S0558 Tanko, kallistuksenvaimennin
Ulompi, 150mm, M12x1,5
RIDEX 78B0083 Jarrusatula
Taka-akseli, vasen, Taka-akseli, Alumiini, 134 mm, Ilman pidikettä
AJUSA 03G253014F Asennussarja, turboahdin
with studs, syringe with oil, Tiivisteillä
- HONDA Civic VIII Hatchback (FN, FK) Nokka akselin asentotunnistin
- Honda Jazz gd Nokka akselin asentotunnistin
- Honda Civic eu7 Nokka akselin asentotunnistin
- Honda CR-V II Nokka akselin asentotunnistin
- Honda Accord CL7 Nokka akselin asentotunnistin
- HONDA FR-V (BE) Nokka akselin asentotunnistin
- HONDA CIVIC Nokka akselin asentotunnistin
- HONDA JAZZ Nokka akselin asentotunnistin
- HONDA CR-V Nokka akselin asentotunnistin
- HONDA ACCORD Nokka akselin asentotunnistin