Ole hyvä ja valitse vastaava automalli, jotta voit tarkistaa osan sopivuuden
STARK SKBH-0821152 Jarruletku TOYOTA AVENSIS Taka-akseli, BANJO 10.0 mm, 273 mm
-
Asennuspuoli:
Taka-akseli
- Kierre 1: BANJO 10.0 mm
- kierre 2: INN. M10x1
- Paino [kg]: 0,08
- Kokonaispituus (mm): 273
- Tuotenumero: SKBH-0821152
- Tuotemerkki: STARK
- EAN numero: 4066016981326
- Tila: Täysin
Hinta sis. ALV 25.5%
OE Viitenumerot alkuperäisosien mukaisina:
Täysin vastaavat tuotteet
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: STARK Jarruletku SKBH-0821152?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
STARK SKBH-0821152: suositut artikkelit
Haluaisitko lisätietoa osasta STARK Jarruletku?
Lue Jarruletku SKBH0821152 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €
Viimeksi katsotut tuotteet
STARK SKCA-0050183 Tukivarsi
Etuakseli, oikea, Poikittaistukivarsi, Teräslevy
NRF 30862 Välijäähdytin
KYB 634045 Iskunvaimennin
Etuakseli, vasen, Öljypaine, Joustintuki
STARK SKIJ-1070102 Ruiskutusventtiili
Bensiiniruiskutus
SIDEM 46080 Pallonivel
Etuakseli, ala, 18,2mm