Ole hyvä ja valitse vastaava automalli, jotta voit tarkistaa osan sopivuuden
NK 5033754 Raidetangon pää
- Pituus (mm): 200
- Parituote: NK 5033755
- Kierremitta: M10x1,25
- Nettopaino [kg]: 0,63
- Tuotenumero: 5033754
- Tuotemerkki: NK
- EAN numero: 5703858913267
- Asennuspuoli: Ominaisuudet vaihtelevat automallista riippuen.
- Tila: Täysin
Osta saatavilla olevia vastaavia tuotteita
OE Viitenumerot alkuperäisosien mukaisina:
Raidetangon pää Opetus/Yksityiskohtainen ohje korjaus ja vaihto
Raidetangon pää NK 5033754 : Kokemuksia ja arvio
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: NK Raidetangon pää 5033754?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
Haluaisitko lisätietoa osasta NK Raidetangon pää?
Lue Raidetangon pää 5033754 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €
Viimeksi katsotut tuotteet
GH GH-414754 Jarrupalat, levyjarru
Sis. kulumisenilmaisimen
NRF 550267 Jäähdytin, moottorin jäähdytys
Alumiini, 715 x 242 x 16 mm, Jäähdytysrivat juotetut