Pahoittelumme mutta tämä osa ei sovi autoosi, valitse vain sopivia tuotteita autollesi.
MOTORAD 2340-91 Termostaatti, jäähdytysneste Avauslämpötila: 91°C, 46mm, Tiivisteillä
- Avauslämpötila [°C]: 91
- Läpimitta 1 [mm]: 46
- Lisätarvike / lisätieto: Tiivisteillä
- Erittely: HIGH FLOW
- Muoto: Epäsymmetrinen
- Tuotenumero: 2340-91
- Meidän hintamme: 9,64 €
- Tuotemerkki: MOTORAD
- EAN numero: 4037784021019
- Tila: Täysin
Termostaatti, jäähdytysneste MOTORAD 2340-91 yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
Automallit | Chrysler Voyager GS; Voyager / Grand Voyager |
Moottorit | 3.8 i AWD; 3.8 i |
Moottorin teho (hevosvoimina) | 166-178 hv |
Teho (kilowatteina) | 122-131 kW |
Valmistusvuosi | 1995-2001 |
Valmistajan tuotenumero | 2340-91 |
OE-osanumero(t) |
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: MOTORAD Termostaatti, jäähdytysneste 2340-91?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
MOTORAD 2340-91: suositut artikkelit
Haluaisitko lisätietoa osasta MOTORAD Termostaatti, jäähdytysneste?
Lue Termostaatti, jäähdytysneste 234091 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €