Pahoittelumme mutta tämä osa ei sovi autoosi, valitse vain sopivia tuotteita autollesi.
LEMFÖRDER 25005 01 Ohjaustehostimen pumppu AUDI A3, TT
- Uusi osa
- Tuotenumero: 25005 01
- Meidän hintamme: 486,50 €
- Tuotemerkki: LEMFÖRDER
- EAN numero: 2235156126600
- Tila: Täysin
Hinta sis. ALV 25.5%
OE Viitenumerot alkuperäisosien mukaisina:
Ohjaustehostimen pumppu LEMFÖRDER 25005 01 yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
| Automallit | Audi A3 8l1; Audi TT 8N; Audi TT 8N Roadster |
| Moottorit | S3 quattro; 3.2 VR6 quattro; 1.8 T; 1.8 T quattro |
| Moottorin teho (hevosvoimina) | 150-250 hv |
| Teho (kilowatteina) | 110-184 kW |
| Valmistusvuosi | 1998-2006 |
| Valmistajan tuotenumero | 25005 01 |
| OE-osanumero(t) | 8N0 145 154 A |
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: LEMFÖRDER Ohjaustehostimen pumppu 25005 01?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
Haluaisitko lisätietoa osasta LEMFÖRDER Ohjaustehostin pumppu?
Lue Ohjaustehostimen pumppu 2500501 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €