Pahoittelumme mutta tämä osa ei sovi autoosi, valitse vain sopivia tuotteita autollesi.
JAPKO GOJ288 Laakerin holkki, vakaaja Toyota Avensis T27 Etuakseli, vasen

-
Asennuspuoli:
Etuakseli, vasen
- Pituus (mm): 53
- Leveys (mm): 64,5
- Korkeus (mm): 53
- Sisäläpimitta [mm]: 23
- Tuotenumero: GOJ288
- Tuotemerkki: JAPKO
- EAN numero: 8033001773804
- Tila: Täysin
Hinta sis. ALV 25.5%
OE Viitenumerot alkuperäisosien mukaisina:

Laakerin holkki, vakaaja JAPKO GOJ288 yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
Automallit | Toyota Avensis T27 |
Moottorit | 2.2 D-4D; 2.0 D-4D; 1.8 VVT-i; 1.6 VVT-i |
Moottorin teho (hevosvoimina) | 126-177 hv |
Teho (kilowatteina) | 93-130 kW |
Valmistusvuosi | 2008-2018 |
Valmistajan tuotenumero | GOJ288 |
OE-osanumero(t) | 48815 05130 |
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: JAPKO Laakerin holkki, vakaaja GOJ288?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
Haluaisitko lisätietoa osasta JAPKO Laakerin holkki, vakaaja?
Lue Laakerin holkki, vakaaja GOJ288 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €