Ole hyvä ja valitse vastaava automalli, jotta voit tarkistaa osan sopivuuden
IPSA SPS02723 Jousi (auton jousitus) Dacia Sandero 2 Taka-akseli, Kierrejousi kiinteällä lankaläpimitalla
-
Asennuspuoli:
Taka-akseli
- Jousimalli: Kierrejousi kiinteällä lankaläpimitalla
- Tuotenumero: SPS02723
- Tuotemerkki: IPSA
- EAN numero: 4052434127224
- Tila: Täysin
Hinta sis. ALV 25.5%
OE Viitenumerot alkuperäisosien mukaisina:

Jousi (auton jousitus) IPSA SPS02723 yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
Automallit | Dacia Sandero 2 |
Moottorit | 1.5 dCi; TCe 90; 1.2 LPG; 1.2; 1.5 dCi 75 / Blue dCi 75 |
Moottorin teho (hevosvoimina) | 75-90 hv |
Teho (kilowatteina) | 55-66 kW |
Valmistusvuosi | 2012-2024 |
Valmistajan tuotenumero | SPS02723 |
OE-osanumero(t) | 55 02 083 32R, 55 02 051 84R |
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: IPSA Jousi (auton jousitus) SPS02723?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
Haluaisitko lisätietoa osasta IPSA Kierrejousi?
Lue Jousi (auton jousitus) SPS02723 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €