Pahoittelumme mutta tämä osa ei sovi autoosi, valitse vain sopivia tuotteita autollesi.
IPSA VG121900 Venttiilinohjain Chevrolet Spark m300 5mm, Sintterimetalli
- Sisäläpimitta [mm]: 5
- Venttiilimalli: Imuventtiileille, Poistoventtiileille
- Materiaali: Sintterimetalli
- Polttoaine: Bi-Fuel
- Pituus (mm): 39
- Läpimitta: 10,06
- Tuotenumero: VG121900
- Meidän hintamme: 8,99 €
- Tuotemerkki: IPSA
- EAN numero: 8057289375406
- Tila: Täysin
Venttiilinohjain IPSA VG121900 yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
| Automallit | Chevrolet Spark m300 |
| Moottorit | 1.0 |
| Moottorin teho (hevosvoimina) | 65-68 hv |
| Teho (kilowatteina) | 48-50 kW |
| Valmistusvuosi | 2010-2025 |
| Valmistajan tuotenumero | VG121900 |
| OE-osanumero(t) |
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: IPSA Venttiilinohjain VG121900?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
Haluaisitko lisätietoa osasta IPSA Venttiilinohjain?
Lue Venttiilinohjain VG121900 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €
Viimeksi katsotut tuotteet
BREMBO 23124 Jarrupalat, levyjarru
Sis. kulumisenilmaisimen