GSP 511968 Laakerin holkki, vakaaja TOYOTA LAND CRUISER Taka-akseli, vasen, Taka-akseli, oikea
- Asennuspuoli: Taka-akseli, vasen, Taka-akseli, oikea
- Tuotenumero: 511968
- Tuotemerkki: GSP
- EAN numero: 2237398545630
- Tila: Täysin
Hinta sis. ALV 25.5%
Osta saatavilla olevia vastaavia tuotteita
OE Viitenumerot alkuperäisosien mukaisina:
- OE 9038511021 — TOYOTA
- OE GRM11968 — GSP

Laakerin holkki, vakaaja GSP 511968 yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
Automallit | Toyota Land Cruiser J40; Toyota Land Cruiser Pick-Up |
Moottorit | 3.4 D; 4.2 |
Moottorin teho (hevosvoimina) | 90-121 hv |
Teho (kilowatteina) | 66-89 kW |
Valmistusvuosi | 1975-1986 |
Valmistajan tuotenumero | GRM11968 |
OE-osanumero(t) | 9038511021, GRM11968 |
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: GSP Laakerin holkki, vakaaja 511968?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
Haluaisitko lisätietoa osasta GSP Laakerin holkki, vakaaja?
Lue Laakerin holkki, vakaaja 511968 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €