Ole hyvä ja valitse vastaava automalli, jotta voit tarkistaa osan sopivuuden
ENGITECH ENT250045 Suuttimen tiiviste Sisäläpimitta: 7mm
- Paksuus: 2,5
- Sisäläpimitta [mm]: 7
- Läpimitta: 16
- Tuotenumero: ENT250045
- Tuotemerkki: ENGITECH
- EAN numero: 5901655023572
- Tila: Täysin
OE Viitenumerot alkuperäisosien mukaisina:
Suuttimen tiiviste ENGITECH ENT250045 yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
| Automallit | Ford Fiesta Mk6; Ford Fiesta Mk5; C3 I Hatchback (FC; FN); Citroën C3 II; Toyota Aygo ab1; C1 I; 107 Hatchback (PM; PN); C2 Hatchback (JM); Citroën C3 Pluriel; Ford Fusion ju2; Mazda 2 DE; Mazda 2 DY; Ford Fiesta Mk6 Van; Ford Fiesta Mk5 Van; Citroen C2 Enterprise |
| Moottorit | 1.4 TDCi; 1.4 HDi; 1.4 D-4D; 1.4 MZR-CD; 1.4 CD |
| Moottorin teho (hevosvoimina) | 54-70 hv |
| Teho (kilowatteina) | 40-51 kW |
| Valmistusvuosi | 2001-2026 |
| Valmistajan tuotenumero | ENT250045 |
| OE-osanumero(t) | 1 348 625, 2S6Q 9E568AB, 1 148 074, 2S6Q 9E568AA, 198184 |
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: ENGITECH Suuttimen tiiviste ENT250045?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
Haluaisitko lisätietoa osasta ENGITECH Suuttimen pohjatiiviste?
Lue Suuttimen tiiviste ENT250045 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €
Viimeksi katsotut tuotteet
VEMO V33-72-0120 Tunnistin, nokka-akselin ajoitus
Hall-anturi
- Ford Fiesta Mk6 Suuttimen tiiviste
- Ford Fiesta Mk5 Suuttimen tiiviste
- CITROËN C3 I Hatchback (FC, FN) Suuttimen tiiviste
- Citroën C3 II Suuttimen tiiviste
- Toyota Aygo ab1 Suuttimen tiiviste
- CITROËN C1 I Suuttimen tiiviste
- FORD FIESTA Suuttimen tiiviste
- CITROЁN C3 Suuttimen tiiviste
- TOYOTA AYGO Suuttimen tiiviste
- CITROЁN C1 Suuttimen tiiviste