Pahoittelumme mutta tämä osa ei sovi autoosi, valitse vain sopivia tuotteita autollesi.
DENSO DCN50134 Lauhdutin, ilmastointilaite Toyota Yaris xp13 Vedenerottimella
- Korvaava tuote / korvaava tiedote 2: Vedenerottimella
- Bruttopaino [g]: 2550
- Tuotenumero: DCN50134
- Meidän hintamme: 140,25 €
- Tuotemerkki: DENSO
- EAN numero: 8717613118825
- Tila: Täysin
Hinta sis. ALV 25.5%
OE Viitenumerot alkuperäisosien mukaisina:

Lauhdutin, ilmastointilaite DENSO DCN50134 yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
Automallit | Toyota Yaris xp13 |
Moottorit | 1.8 GRMN; 1.5 |
Moottorin teho (hevosvoimina) | 112-212 hv |
Teho (kilowatteina) | 82-156 kW |
Valmistusvuosi | 2017-2020 |
Valmistajan tuotenumero | DCN50134 |
OE-osanumero(t) | 884600D550, 884600D500 |
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: DENSO Lauhdutin, ilmastointilaite DCN50134?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
DENSO DCN50134: suositut artikkelit
Haluaisitko lisätietoa osasta DENSO Lauhdutin, ilmastointilaite?
Lue Lauhdutin, ilmastointilaite DCN50134 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €