BOSCH 0 986 AH0 322 Rele 12V, 30A, 4-napaa
- Yhdistelmäkytkintoiminto: Sulkija, ilman valonvaihtoa
- Virta (A): 30
- Jännite (V): 12
- Pistokoskettimien lukumäärä: 4
- Reletoiminto: Työkatkaisin
- Lämpöalue alkaen [°C]: -40
- Lämpötila-alue korkeintaan [°C]: 125
- Lisätarvike / lisätieto: Ilman pidikettä
- Vastus [Ohm]: 90
- Pituus (mm): 15500
- Leveys (mm): 22900
- Korkeus (mm): 36700
- Tuotenumero: 0 986 AH0 322
- Meidän hintamme: 4,80 €
- Tuotemerkki: BOSCH
- EAN numero: 4047024946675
- Tila: Täysin
OE Viitenumerot alkuperäisosien mukaisina:

Rele BOSCH 0 986 AH0 322 : Kokemuksia ja arvio
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: BOSCH Rele 0 986 AH0 322?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
Haluaisitko lisätietoa osasta BOSCH Rele?
Lue Rele 0986AH0322 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €
Viimeksi katsotut tuotteet
