Ole hyvä ja valitse vastaava automalli, jotta voit tarkistaa osan sopivuuden
ACKOJA A37-0188 Säätöventtiili, nokka-akselin ajoitus (VVT) MITSUBISHI OUTLANDER, ECLIPSE
- Tuotenumero: A37-0188
- Meidän hintamme: 113,49 €
- Tuotemerkki: ACKOJA
- EAN numero: 4062375169153
- Tila: Täysin
Hinta sis. ALV 25.5%
OE Viitenumerot alkuperäisosien mukaisina:
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: ACKOJA Säätöventtiili, nokka-akselin ajoitus (VVT) A37-0188?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
Haluaisitko lisätietoa osasta ACKOJA Nokka-akselin säätöventtiili?
Lue Säätöventtiili, nokka-akselin ajoitus (VVT) A370188 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €
Viimeksi katsotut tuotteet
RIDEX 219G0152 Kaasujousi, tavaratila
910N, 686 mm, Molemminpuolin, Auton takaluukku
RIDEX 402B0293 Jarrupalat, levyjarru
Etuakseli, akustisella kulumavaroittimella