Ole hyvä ja valitse vastaava automalli, jotta voit tarkistaa osan sopivuuden
VAN WEZEL 5428596 Ritilä Toyota Yaris xp13 Eteen, oikea
-
Asennuspuoli:
Eteen, oikea
- Mekaanisesti työstetty: reikä / reiät sumuvaloille
- Laatu: Equipart Certified
- Korvaava tuote / korvaava tiedote 2: kromirenkailla
- ei uusittuun malliin (facelift)
- Parituote: 5428595
- Tuotenumero: 5428596
- Meidän hintamme: 36,99 €
- Tuotemerkki: VAN WEZEL
- EAN numero: 5410909761714
- Valmistusvuosi alkaen: Ominaisuudet vaihtelevat automallista riippuen.
- Tila: Täysin
Hinta sis. ALV 25.5%
OE Viitenumerot alkuperäisosien mukaisina:
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: VAN WEZEL Ritilä 5428596?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
Haluaisitko lisätietoa osasta VAN WEZEL Ritilä?
Lue Ritilä 5428596 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €
Viimeksi katsotut tuotteet
LuK 624 3910 00 Kytkinpaketti
Moottoreihin, joissa kaksoismassa vauhtipyörä, irroitinlaakerilla, Erikoistyökalu tarpeen asennuksessa, Tarkasta 2-massavauhtipyörä ja uusi tarvitaessa., Automaattisella säädöllä, 240mm
NRF 470092 Jäähdyttimen tuuletin