Pahoittelumme mutta tämä osa ei sovi autoosi, valitse vain sopivia tuotteita autollesi.
VAN WEZEL 4700D044 Kuivain, ilmastointilaite SAAB 9-5
- Tuotenumero: 4700D044
- Meidän hintamme: 141,64 €
- Tuotemerkki: VAN WEZEL
- EAN numero: 5410909293833
- Tila: Täysin
OE Viitenumerot alkuperäisosien mukaisina:

Kuivain, ilmastointilaite VAN WEZEL 4700D044 yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
Automallit | Saab 9-5 Farmari; Saab 9-5 Sedan |
Moottorit | 2.0 t; 2.3 Turbo; 2.3 t; 3.0 V6t; 2.0 Turbo SE |
Moottorin teho (hevosvoimina) | 150-260 hv |
Teho (kilowatteina) | 110-191 kW |
Valmistusvuosi | 1997-2009 |
Valmistajan tuotenumero | 4700D044 |
OE-osanumero(t) | 4759072 |
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: VAN WEZEL Kuivain, ilmastointilaite 4700D044?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
Haluaisitko lisätietoa osasta VAN WEZEL Ilmastoinnin Kuivain?
Lue Kuivain, ilmastointilaite 4700D044 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €