Ole hyvä ja valitse vastaava automalli, jotta voit tarkistaa osan sopivuuden
TRW BDA112 Jarrusatula pidike RENAULT 5 Hatchback
- Tuotenumero: BDA112
- Meidän hintamme: 53,49 €
- Tuotemerkki: TRW
- EAN numero: 2083386466100
- Asennuspuoli: Ominaisuudet vaihtelevat automallista riippuen.
- Tila: Täysin
Jarrusatula pidike TRW BDA112 yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
| Automallit | 5 Hatchback |
| Moottorit | 1.3; 1.3 Automatik; 1.0 |
| Moottorin teho (hevosvoimina) | 42-64 hv |
| Teho (kilowatteina) | 31-47 kW |
| Valmistusvuosi | 1972-1985 |
| Valmistajan tuotenumero | BDA112 |
| OE-osanumero(t) |
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: TRW Jarrusatula pidike BDA112?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
Haluaisitko lisätietoa osasta TRW Jarrusatulan kannake?
Lue Jarrusatula pidike BDA112 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €
Viimeksi katsotut tuotteet
RIDEX REMAN 4G0010R Laturi
12V, 140A, D+(M5), M5 D+, M5D+, Ei sisällä alipainepumppua, Ø 50 mm