Ole hyvä ja valitse vastaava automalli, jotta voit tarkistaa osan sopivuuden
RGM FSP230S Spoileri Suzuki Swift AZ Edessä, Alla, hopea
- Asennuspuoli: Edessä, Alla
- Materiaali: ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat)
-
Väri:
hopea
- Oviluku: 5
- Tuotenumero: FSP230S
- Meidän hintamme: 248,50 €
- Tuotemerkki: RGM
- EAN numero: 5015399052306
- Tila: Täysin
Hinta sis. ALV 25.5%
Spoileri RGM FSP230S yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
| Automallit | Suzuki Swift AZ |
| Moottorit | 1.2 Hybrid; 1.4 Sport SHVS; 1.2; 1.4 Sport; 1.0; 1.2 AllGrip; 1.2 SHVS AllGrip; 1.2 SHVS; 1.0 SHVS |
| Moottorin teho (hevosvoimina) | 82-140 hv |
| Teho (kilowatteina) | 60-103 kW |
| Valmistusvuosi | 2017-2025 |
| Valmistajan tuotenumero | FSP230S |
| OE-osanumero(t) |
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: RGM Spoileri FSP230S?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
Haluaisitko lisätietoa osasta RGM Spoileri?
Lue Spoileri FSP230S FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €