Pahoittelumme mutta tämä osa ei sovi autoosi, valitse vain sopivia tuotteita autollesi.
RAPRO R25927 Jäähdyttimen letku Audi Q3 8u EPDM (eteenipropeeni-dieeni-kumi)

- Letkupituus [mm]: 933
- Materiaali: EPDM (eteenipropeeni-dieeni-kumi)
-
Väri:
musta
- Sisäläpimitta 2 [mm]: 33,5, 31,5
- Huomioi esite
- Tuotenumero: R25927
- Meidän hintamme: 89,76 €
- Tuotemerkki: RAPRO
- EAN numero: 224303159083541590835
- Tila: Täysin
OE Viitenumerot alkuperäisosien mukaisina:

Jäähdyttimen letku RAPRO R25927 yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
Automallit | Audi Q3 8u |
Moottorit | 2.0 TDI; 2.0 TDI quattro |
Moottorin teho (hevosvoimina) | 140-184 hv |
Teho (kilowatteina) | 103-135 kW |
Valmistusvuosi | 2011-2018 |
Valmistajan tuotenumero | R25927 |
OE-osanumero(t) | 5N0 122 051 AT |
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: RAPRO Jäähdyttimen letku R25927?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
Haluaisitko lisätietoa osasta RAPRO Jäähdyttimen letku?
Lue Jäähdyttimen letku R25927 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €