Ole hyvä ja valitse vastaava automalli, jotta voit tarkistaa osan sopivuuden
PRASCO PG8002105 Puskurin listasarja Rifter
- Asennuspuoli: Eteen, vasen, Eteen, oikea
- Pinta: Pohjustettu
- Mekaanisesti työstetty: reikä / reiät sumuvaloille
- Tuotenumero: PG8002105
- Meidän hintamme: 41,49 €
- Tuotemerkki: PRASCO
- EAN numero: 8033533766442
- Tila: Täysin
Hinta sis. ALV 25.5%
OE Viitenumerot alkuperäisosien mukaisina:
Puskurin listasarja PRASCO PG8002105 yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
| Automallit | Rifter |
| Moottorit | 1.6 HDi; 1.6 HDi / BlueHDi; 1.6 BlueHDi; 1.2 PureTech; 1.5 BlueHDi |
| Moottorin teho (hevosvoimina) | 75-131 hv |
| Teho (kilowatteina) | 55-96 kW |
| Valmistusvuosi | 2018-2025 |
| Valmistajan tuotenumero | PG8002105 |
| OE-osanumero(t) | 1633122280 |
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: PRASCO Puskurin listasarja PG8002105?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
Haluaisitko lisätietoa osasta PRASCO Puskurin listasarja?
Lue Puskurin listasarja PG8002105 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €