NHC CD3417 Kytkinlevypinnoitesarja 136 mm
- Määräyksikkö: Sarja
- Ajoneuvotyyppi: Moottoripyörä
- Ajoneuvotyyppi: SUZUKI:, GSXR 750 T / W / X 96-99, RF 900 RS / RS2 / , RT / RV (95-97), TL1000 SV / SW (97-97)
- Läpimitta: 136
- Ulkoläpimitta 2 [mm]: 125
- Sisäläpimitta [mm]: 102
- Tuotenumero: CD3417
- Meidän hintamme: 53,99 €
- Tuotemerkki: NHC
- EAN numero: CD3417
Kytkinlevypinnoitesarja NHC CD3417 yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
| Automallit | Audi A4 B9 Sedan |
| Moottorit | 2.0 TDI quattro |
| Moottorin teho (hevosvoimina) | 190 hv |
| Teho (kilowatteina) | 140 kW |
| Valmistusvuosi | 2015-2019 |
| Valmistajan tuotenumero | CD3417 |
| OE-osanumero(t) |
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: NHC Kytkinlevypinnoitesarja CD3417?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
Haluaisitko lisätietoa osasta NHC Kytkinlevypinnoitesarja?
Lue Kytkinlevypinnoitesarja CD3417 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €