Ole hyvä ja valitse vastaava automalli, jotta voit tarkistaa osan sopivuuden
MAXGEAR 68-0518 Ahdinletku RENAULT LAGUNA, VEL SATIS, ESPACE Anturilla
- Asennuspuoli: Ahtoilmajäähdytin, Oikea
- Korvaava tuote / korvaava tiedote 2: Anturilla
- Turboahtimen johto: Välijäähdytin imusarjaan
- Tuotenumero: 68-0518
- Meidän hintamme: 38,39 €
- Tuotemerkki: MAXGEAR
- EAN numero: 5903766309767
- Tila: Täysin
OE Viitenumerot alkuperäisosien mukaisina:

Ahdinletku MAXGEAR 68-0518 yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
Automallit | Renault Espace JK; Renault Laguna 2; Renault Laguna 2 Grandtour; Renault Vel Satis BJ |
Moottorit | 2.0 dCi |
Moottorin teho (hevosvoimina) | 131-173 hv |
Teho (kilowatteina) | 96-127 kW |
Valmistusvuosi | 2005-2025 |
Valmistajan tuotenumero | 68-0518 |
OE-osanumero(t) | 82 00 907 826, 82 00 540 493 |
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: MAXGEAR Ahdinletku 68-0518?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
Haluaisitko lisätietoa osasta MAXGEAR Ahdinletku?
Lue Ahdinletku 680518 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €