Pahoittelumme mutta tämä osa ei sovi autoosi, valitse vain sopivia tuotteita autollesi.
GOOM AH-0273 Ahdinletku FORD GALAXY, S-MAX, MONDEO
- parilliset tuotenumerot: AH-0378
- Tuotenumero: AH-0273
- Meidän hintamme: 51,19 €
- Tuotemerkki: GOOM
- EAN numero: 8054132084010
- Tila: Täysin
OE Viitenumerot alkuperäisosien mukaisina:

Ahdinletku GOOM AH-0273 yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
Automallit | Ford S Max wa6; Ford Mondeo IV Turnier BA7; Ford Mondeo Mk4; Ford Galaxy wa6; Ford Mondeo MK4 BA7 |
Moottorit | 2.2 TDCi |
Moottorin teho (hevosvoimina) | 175-200 hv |
Teho (kilowatteina) | 129-147 kW |
Valmistusvuosi | 2008-2015 |
Valmistajan tuotenumero | AH-0273 |
OE-osanumero(t) | 1594907 |
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: GOOM Ahdinletku AH-0273?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
Haluaisitko lisätietoa osasta GOOM Ahdinletku?
Lue Ahdinletku AH0273 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €