Ole hyvä ja valitse vastaava automalli, jotta voit tarkistaa osan sopivuuden
FEBI BILSTEIN 1004048 Kotelo, öljynsuodatin
- Korkeus: 274
- Pituus (mm): 140
- Leveys (mm): 121
- Lisätarvike / lisätieto: Tiivisteillä, öljynsuodattimella varustettu, öljynjäähdytin
- Tuotenumero: 1004048
- Meidän hintamme: 242,50 €
- Tuotemerkki: FEBI BILSTEIN
- EAN numero: 4027816560234
- Huomioi tekniset tiedot: Ominaisuudet vaihtelevat automallista riippuen.
- Tila: Täysin
OE Viitenumerot alkuperäisosien mukaisina:
FEBI BILSTEIN – SOLUTIONS DRIVEN BY YOU
Febi on vahva tuotemerkki bilstein-ryhmältä – Ennepetalissa sijaitsevalta perheyritykseltä. febi on jo 1920-luvulta alkaen edustanut testattuja alkuperäisvarusteiden laatuisia varaosia, jotka on valmistettu huippumoderneilla koneilla omassa tuotantolaitoksessamme.
Olivatpa kyseessä sitten henkilöautot tai hyötyajoneuvot – febi edustaa testattua laatua, johon ammattilaiset luottavat ympäri maailman.
Kotelo, öljynsuodatin FEBI BILSTEIN 1004048 yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
| Automallit | Peugeot 407 Sedan; Peugeot 407 SW; C5 III Farmari (RW); Citroën C5 Sedan; Range Rover Sport L320; Jaguar XF X250 Sedan; Land Rover Discovery 3; Peugeot 607 Sedan; Jaguar S Type x200; Land Rover Discovery LA; Peugeot 407 Coupe; Jaguar XJ X350; Citroen C6 Sedan |
| Moottorit | 2.7 HDi; 2.7 D 4x4; 2.7 D; 2.7 TD 4x4; 2.7 HDi 24V; D 2.7 |
| Moottorin teho (hevosvoimina) | 190-207 hv |
| Teho (kilowatteina) | 140-152 kW |
| Valmistusvuosi | 2004-2026 |
| Valmistajan tuotenumero | 1004048 |
| OE-osanumero(t) | LR009570, 1354253, 1103.N4, JDE 3879, C2S 51204 |
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: FEBI BILSTEIN Kotelo, öljynsuodatin 1004048?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
Haluaisitko lisätietoa osasta FEBI BILSTEIN Kotelo, öljynsuodatin?
Lue Kotelo, öljynsuodatin 1004048 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €
Viimeksi katsotut tuotteet
- Peugeot 407 Sedan Öljynsuodattimen jalka
- Peugeot 407 SW Öljynsuodattimen jalka
- CITROËN C5 III Farmari (RW) Öljynsuodattimen jalka
- Citroën C5 Sedan Öljynsuodattimen jalka
- Range Rover Sport L320 Öljynsuodattimen jalka
- Jaguar XF X250 Sedan Öljynsuodattimen jalka
- PEUGEOT 407 Öljynsuodattimen jalka
- CITROЁN C5 Öljynsuodattimen jalka
- LAND ROVER RANGE ROVER Öljynsuodattimen jalka
- JAGUAR XF Öljynsuodattimen jalka