Ole hyvä ja valitse vastaava automalli, jotta voit tarkistaa osan sopivuuden
FEBI BILSTEIN 102658 Ahdinletku ACM (polyakryyli-kautsu), pikaliittimet
- Asennuspuoli: Ahtoilmajäähdytin, Vasen
- Korvaava tuote / korvaava tiedote 2: pikaliittimet
- Turboahtimen johto: Putki välijäähdyttimeen
- Materiaali: ACM (polyakryyli-kautsu)
- Tuotenumero: 102658
- Meidän hintamme: 52,49 €
- Tuotemerkki: FEBI BILSTEIN
- EAN numero: 4054224026588
- TECDOC-moottorinumero: Ominaisuudet vaihtelevat automallista riippuen.
- Tila: Täysin
Hinta sis. ALV 25.5%
OE Viitenumerot alkuperäisosien mukaisina:
Täysin vastaavat tuotteet
RIDEX 3314C0060 Ahdinletku
69mm
STARK SKCHI-2030059 Ahdinletku
69mm
VAICO 1003270 Ahdinletku
Kumi kudosvahvikkeella, Q+, original equipment manufacturer quality
FEBI BILSTEIN – SOLUTIONS DRIVEN BY YOU
Febi on vahva tuotemerkki bilstein-ryhmältä – Ennepetalissa sijaitsevalta perheyritykseltä. febi on jo 1920-luvulta alkaen edustanut testattuja alkuperäisvarusteiden laatuisia varaosia, jotka on valmistettu huippumoderneilla koneilla omassa tuotantolaitoksessamme.
Olivatpa kyseessä sitten henkilöautot tai hyötyajoneuvot – febi edustaa testattua laatua, johon ammattilaiset luottavat ympäri maailman.
Ahdinletku FEBI BILSTEIN 102658 yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
| Automallit | VW Golf IV; Seat Leon 1m1; VW Golf IV Variant 1J5; VW Bora 1J2; Seat Toledo 1m; VW Bora Variant |
| Moottorit | 1.9 TDI 4motion; 1.9 TDI; 1.9 TDI Syncro |
| Moottorin teho (hevosvoimina) | 101-150 hv |
| Teho (kilowatteina) | 74-110 kW |
| Valmistusvuosi | 2000-2006 |
| Valmistajan tuotenumero | 102658 |
| OE-osanumero(t) | 1J0 145 834 AA, 1J0 145 834 Q, 1J0 145 834 M, 1J0 145 834 H |
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: FEBI BILSTEIN Ahdinletku 102658?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
Haluaisitko lisätietoa osasta FEBI BILSTEIN Ahdinletku?
Lue Ahdinletku 102658 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €
Viimeksi katsotut tuotteet
RIDEX 830C0054 Tunnistin, jäähdytysnesteen lämpötila
Tiivisterenkaalla