Pahoittelumme mutta tämä osa ei sovi autoosi, valitse vain sopivia tuotteita autollesi.
EQUAL QUALITY GP1102 Takalyhty Toyota Corolla E12 Wagon Oikea

-
Asennuspuoli:
Oikea
- Lisätarvike / lisätieto: Ilman lampun kantaa
- Tuotenumero: GP1102
- Meidän hintamme: 110,23 €
- Tuotemerkki: EQUAL QUALITY
- EAN numero: 8051837071000
- Tila: Täysin
OE Viitenumerot alkuperäisosien mukaisina:

Takalyhty EQUAL QUALITY GP1102 yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
Automallit | Toyota Corolla E12 Wagon |
Moottorit | 1.4 D4-D; 2.0 D-4D; 1.6 VVT-i; 1.4 VVT-i |
Moottorin teho (hevosvoimina) | 90-116 hv |
Teho (kilowatteina) | 66-85 kW |
Valmistusvuosi | 2002-2007 |
Valmistajan tuotenumero | GP1102 |
OE-osanumero(t) | 8155102280, 8155102150 |
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: EQUAL QUALITY Takalyhty GP1102?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
Haluaisitko lisätietoa osasta EQUAL QUALITY Takalyhty?
Lue Takalyhty GP1102 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €