DELPHI TS10001 Tunnistin, jäähdytysnesteen lämpötila
- Kierremitta: NPT 3 / 8-18
- Pistokoskettimien lukumäärä: 2
- Avainväli: 19
- Kopan väri: harmaa
- Tuotenumero: TS10001
- Meidän hintamme: 12,99 €
- Tuotemerkki: DELPHI
- EAN numero: 689604111161
- Tila: Täysin
Osta saatavilla olevia vastaavia tuotteita
RIDEX 830C0140 Tunnistin, jäähdytysnesteen lämpötila
OE Viitenumerot alkuperäisosien mukaisina:
- OE 9U2Z 12A648-A — FORD
- OE F2AZ 12A648-A — FORD
- OE E1AZ 12A648-A — FORD
- OE TS10001-11B1 — DELPHI
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: DELPHI Tunnistin, jäähdytysnesteen lämpötila TS10001?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
Haluaisitko lisätietoa osasta DELPHI Tunnistin, jäähdytysnesteen lämpötila?
Lue Tunnistin, jäähdytysnesteen lämpötila TS10001 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €