BOSCH F 006 B10 268 Sähkömoottori
- Lämmityslaite / jäähdytys: Ajoneuvoille, joissa vakiolämmitin
- Tuotenumero: F 006 B10 268
- Meidän hintamme: 189,99 €
- Tuotemerkki: BOSCH
- EAN numero: 4047024227286
- Tila: Täysin
Hinta sis. ALV 25.5%
OE Viitenumerot alkuperäisosien mukaisina:
- OE GPA - I-BUSINESS — BOSCH
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: BOSCH Sähkömoottori F 006 B10 268?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
Haluaisitko lisätietoa osasta BOSCH Sähkömoottori?
Lue Sähkömoottori F006B10268 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €
Viimeksi katsotut tuotteet
MANN-FILTER WK 9020/1 x Polttoainesuodatin
Ruuvattava suodatin, Tiivisteillä
INA 530 0491 10 Hammashihnasarja
Hampaita 1: 129