OPEL Mokka / Mokka X (J13) Lukko
Mistä ostaa Mokka / Mokka X (J13) lukko hyvään hintaan? AUTODOCista!
AUTODOC-hittituotteet – osta edullisesti verkosta ja alenna tuotteiden OPEL Mokka / Mokka X (J13) Oven lukko osat vaihdon hintaa
Suosituimmat varaosat: Lukko OPEL Mokka / Mokka X. Sinulla on varaa valita useista Oven lukitus OPEL J13 Mokka / Mokka X merkkivalmistajista, tai ostaa joku toinen korkealaatuinen auton osa t.
RIDEX 1361D0335 Ovilukko
Eteen, oikea
METZGER 2314225 Ovilukko
Eteen, vasen
METZGER 2314109 Ovilukko
Keskuslukituksella, ei kaksoislukitusta, Eteen, vasen
METZGER 2314226 Ovilukko
Eteen, oikea
AIC 58346 Ovilukko
Keskuslukituksella, Eteen, vasen
METZGER 2314589 Ovilukko
Taakse, oikea
VEMO V40-85-0024 Ovilukko
Eteen, vasen
AIC 58347 Ovilukko
Keskuslukituksella, Eteen, oikea
OPEL Mokka / Mokka X (J13) Oven lukko auto merkit
Parhaat tuotemerkit: Lukko autoon OPEL Mokka / Mokka X (J13)
Asiakkaidemme mukaan parhaat tuotteet tuoteryhmässä Takaoven lukko löytyvät näiltä merkeiltä:
- RIDEX
- NTY
- FAST
- ESEN SKV
- BUGIAD
Lukkolaite autoon OPEL Mokka / Mokka X (J13): hinta
Tuotteiden hinnat tuoteryhmässä Oven lukitus autoon OPEL Mokka / Mokka X (J13) vaihtelevat 28 ja 230 euron välillä tuotteen valmistajasta ja ominaisuuksista riippuen.
Mitkä ovat tärkeimmät merkit Mokka / Mokka X (J13) -mallin viallisesta oven lukosta?
Jos avaimen paristo on vähissä, Opel Mokka / Mokka X (J13) -auton oven lukon voi avata myös käsin. Jos oven lukko ei aukea tai sulkeudu, tarkista sulakkeet. Lukko on ehkä irrotettava sähköongelmien vuoksi. Jos lukko on jäässä, käytä lukkosulaa.
Milloin OPEL Mokka / Mokka X (J13) -auton oven lukko on vaihdettava?
OPEL Mokka / Mokka X (J13) -auton oven lukko on rikki, jos se pyörii, kun yrität avata ovea. Se on vaihdettava myös, jos lukitusmekanismi irtoaa tai putoaa ulos, keskuslukitusjärjestelmä ei toimi tai ovea ei voi enää avata käsin.
Mitkä matkustajan ja kuljettajan oven lukot sopivat Mokka / Mokka X (J13): 1.4; 1.6; 1.7; 1.8 -autoon?
| Jännite (V): | 12 |
| Liitinten lukumäärä: | 3; 4; 5; 6 |
| Reikien määrä: | |
| Liitinkierre: | |
| Paino [kg]: | 0.64; 0.65 |
Kuinka paljon oven lukko OPEL Mokka / Mokka X (J13) -autoon maksaa?
Mokka / Mokka X (J13) -auton oven lukon hinta vaihtelee 28.99 ja 230 € välillä.
Osta netistä itsevarmasti! Voit palauttaa OPEL Mokka / Mokka X (J13) -lukko 200 päivän sisällä ostotapahtumasta ilman erityistä syytä ja saada rahasi takaisin. Miten? Käytä vain Turvallinen tilaus -palvelua kassalla. Palvelu maksaa vain 6,55 €.
AUTODOC välittää sinusta! Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen.
*Ei koske suuria auton osia