Ole hyvä ja valitse vastaava automalli, jotta voit tarkistaa osan sopivuuden
ASHIKA 36-01-109 Kytkin, jäähdytystuuletin Nissan Patrol GR Y60
- Läpimitta [mm]: 155,5
- kierrereikiä [kpl]: 4
- Kiinnityrreikien etäisyys [mm]: 42,5
- Tuotenumero: 36-01-109
- Meidän hintamme: 66,69 €
- Tuotemerkki: ASHIKA
- EAN numero: 8033001927276
- Tila: Täysin
OE Viitenumerot alkuperäisosien mukaisina:

Kytkin, jäähdytystuuletin ASHIKA 36-01-109 yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
Automallit | Nissan Patrol GR Y60 |
Moottorit | 4.2 Cat |
Moottorin teho (hevosvoimina) | 165 hv |
Teho (kilowatteina) | 121 kW |
Valmistusvuosi | 1988-1998 |
Valmistajan tuotenumero | 36-01-109 |
OE-osanumero(t) | 21082-37J00, 2108237J0A |
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: ASHIKA Kytkin, jäähdytystuuletin 36-01-109?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
Haluaisitko lisätietoa osasta ASHIKA Kytkin, jäähdytystuuletin?
Lue Kytkin, jäähdytystuuletin 3601109 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €
Viimeksi katsotut tuotteet
