Ole hyvä ja valitse vastaava automalli, jotta voit tarkistaa osan sopivuuden
AISIN CT-007 Kytkimen painelevy
- Läpimitta [mm]: 194
- Sisäläpimitta [mm]: 130
- Reikäympyrä-Ø [mm]: 237
- Tuotenumero: CT-007
- Meidän hintamme: 88,98 €
- Tuotemerkki: AISIN
- EAN numero: 2012973012880
- Tila: Täysin
Kytkimen painelevy AISIN CT-007 yhteensopiva seuraavien suosittujen autojen kanssa
Automallit | Toyota Celica RA28; Corolla IV Sedan (E70); Toyota Celica RA40 Coupe; Corolla E70; Celica II Hatchback (A40); Carina; Toyota Carina 1; Charmant; Carina A60 Farmari |
Moottorit | 1.6 LT; 1.6; 1.6 ST |
Moottorin teho (hevosvoimina) | 73-90 hv |
Teho (kilowatteina) | 54-66 kW |
Valmistusvuosi | 1970-1984 |
Valmistajan tuotenumero | CT-007 |
OE-osanumero(t) |
Oletko ostanut tämän tuotteen AUTODOCista: AISIN Kytkimen painelevy CT-007?
Asiakasarvostelut ja tähtiarviot auttavat asiakkaitamme saamaan lisätietoja tuotteesta ja päättämään, kannattaako se ostaa. Tähtiarvion laskemiseen käytetään monimutkaista algoritmia, jossa otetaan huomioon, kuinka kauan sitten arvostelu on tehty, onko tuote todella ostettu AUTODOC-verkkokaupasta ja onko se palautettu vai ei.
Tunniste ”vahvistettu ostos” auttaa sinua löytämään arvosteluja asiakkailta, jotka ovat todella ostaneet kyseisen tuotteen AUTODOC-verkkokaupasta. ”Vahvistettu ostos” -tunniste koskee sellaisten tuotteiden arvosteluja, jotka on ostettu käyttäen samaa käyttäjätiliä, jolta arvostelut on lähetetty. Pidämme tärkeinä myös arvosteluja, joissa ei ole ”vahvistettu ostos” -merkintää, mutta emme voi taata, että tällaisissa arvosteluissa kuvaillut tuotteet on ostettu AUTODOC-verkkokaupasta.
Kysymyksiä ja vastauksia
Haluaisitko lisätietoa osasta AISIN Kytkimen painelevy?
Lue Kytkimen painelevy CT007 FAQ ja asiakkaiden arvioita!
Tarvitsetko apua? Ota yhteyttä
Yli 160 € tilaukset toimitetaan veloituksetta Suomeen. Jos tilauksen loppusumma on vähemmän kuin 160 €, toimituskulut ovat 10,95 €